Kombinlerin Tamamlayıcısı Şık Büstiyer

Kombinlerin Tamamlayıcısı Şık Büstiyer

Kombinlerin Tamamlayıcısı Şık Büstiyer

Kadınların vazgeçilmez parçaları arasında yer alan büstiyer her kombine uyum sağlamaktadır. İç çamaşırı olarak da kullanılan büstiyer, vücutta ince ve kıvrımlı bir görüntü elde etmek için giyilir. Gelinliğin içinde

şık büstiyer

modelleri kullanılır. Fakat büstiyerin yanlış kullanımı, kötü görüntülere yol açabilir. Özellikle bel bölgesi yağlı ve büyük göğüslü olan kadınların, büstiyer kullanımına dikkat etmeleri gerekmektedir.

Modada da oldukça yer edinmiş büstiyer, farklı tarzlardaki giysiler için de alternatif yaratmaktadır. Doğru vücut yapısında doğru büstiyer kullanımı, tarzınızı en güzel şekilde yansıtacaktır. Büstiyerlerin temeli, korselerden gelmektedir. Her kıyafetin içine giyilebilen büstiyerler, vücudu sarar ve ince bir görüntü elde etmeye yarar. Günlük hayatımızda da büstiyer her şekilde kombinlenerek kullanılabilir.

Büstiyerlerin sütyen olduğunu yönündeki genel yargı günümüzde geçerliliğini yitirmiştir. Sütyen, sadece göğsü kapatır. Fakat büstiyerler, göğüs üstünden başlar ve bel oyuntusuna kadar inerek vücudu sarar. Büstiyerleri, eteklerin ve pantolonların üzerine giyerek, oldukça şık ve güzel kombinler elde edebilirsiniz.

 

Doğru ve Şık Büstiyer Kullanımı

Çok eski yıllarda kadınlar dişi görünmek için büstiyer kullanımı sağlarlarmış. Günümüzde kadınlar kendi modasını yaratmaktadır. Bu yüzden kadınların, büstiyeri nasıl kombinlediği tamamen kişisel zevkleri ile ilgilidir.

Şık büstiyer

kullanımı gömlek kombinlerine çok yakışmaktadır.

Büstiyer günlük ya da şık kullanıma oldukça uygundur. Örneğin; iki parça nişan elbisesi tercih edilecekse altına kabarık bir etek ve üzerine şık bir büstiyer ile oldukça zarif görünebilirsiniz. Günlük kullanımda gömlek içerisine sade kumaş tercihi ile şık ve sade bir görünüme sahip olabilirsiniz. İki kombinin kullanımında da, beliniz incecik görünürken göğüsleriniz dolgun görünecektir.

Büstiyerin kullanılmaması gereken kombinler kesinlikle düşük bel pantolonlardır. Çünkü bu pantolon tipi bel hizasında biter. Büstiyer de bel oyuntusunda bittiği için ortaya çok iyi görüntüler çıkmaz.

 

Her Yere Uygun Şık Büstiyer Modelleri

Birçok ünlü marka podyumlarında büstiyerlere yer vermektedir. Kullanım alanı geniş olan

şık büstiyer,

her alanda kullanıcı bulur. Özellikle saten ve ipek modeller zarifliğin temsilcisi olduğu için tercih edilir. Spor yaparken kullanılan büstiyerler, rahat kumaştan üretilir. Bu büstiyerde amaç, hareketlerin kolay yapılması ve rahat nefes alınmasıdır. Ayrıca göğsü toparlayan spor büstiyerler, kadınların rahat hareket etmesini sağlar.

Ceket içinde kombinlenen büstiyerlerin kumaşı yumuşaktır. Bu modellerde genellikle ipek ve dantel detayı kullanılmaz. Gece kıyafetleri için kullanılan büstiyerlerde taş ve payet detaylarına sık sık yer verilir. Dar pantolonlar ile güzel bir görüntü yakalayabilirsiniz. Yüksek bel pantolonlar ile giyiminde, kusursuz bir görüntü elde etmeniz mümkündür. Her renk büstiyer, jeanler ile uyum sağlayacağı için oldukça güzel kombinler elde edilir.

Günümüzde büstiyer modelleri giderek artmaktadır. Eskiden sadece askılı ve straplez modeller ile kombin sağlanırdı. Ancak günümüzde; boğazdan bağlı, düşük omuzlu ve uzun kollu gibi birçok modeli çıkmıştır. Kombininizde kullanacağınız

şık büstiyer

konseptleri ile tüm gözler üzerinizde olacaktır.

 

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir