En Seksi Jartiyerler

En Seksi Jartiyerler

En Seksi Jartiyerler

Jartiyer kelimesi Fransa’da doğmuş bir kelimedir. Zamanında

en seksi jartiyerler

diye bir kullanım yoktu. Hanımlar giysilerinin altına giydikleri ipek çoraplar düşmesin isterdi. Bu sebeple de çoraplarını belden bağlamalı bir kumaş üstüne tutturulmuş bağlarla sabitlerdir. Bu bağlar iki tanedeydi ve o zamanlar bir cazibe unsurundan çok bir ihtiyaçtı. Kilotlu çorabın icadından sonra jartiyer kullanımı da azaldı.

Bunun üzerine tasarımcılar bu ürünü daha cezbedici bir hale getirerek kullanım alanını genişletti. Jartiyeri takım halinde satmaya ve dantellerle, gipürlerle süslemeye başladı. Günümüzde kilotlu çorap gibi çeşitli genital hastalıklara sebep olan bir ürün yerine jartiyer kullanabilirsiniz. Veya özel gecelerde görünümünüzü daha seksi bir hale getirmek için farklı jartiyer modellerini tercih edebilirsiniz.

Birbirinden Güzel Jartiyer Modelleri

Jartiyerler artık birer ihtiyaç ürünü olmaktan çıkmıştır. Vücudunuzu saran ürünlerle birleşerek oldukça cezbedici bir görünüm kazanmanızı sağlar hale gelmiştir. Sade bir görünümden hoşlanıyorsanız beyaz ya da siyah gibi

en seksi jartiyer

modellerini tercih edebilirsiniz. Ama farklı bir görünüm istiyorsanız da renkli modeller sizin daha hoşunuza gidecektir. Ten renginize göre de seçim yapabilirsiniz.

Eğer açık tenliyseniz renkli modeller teninizde patlayarak görünümünüzü daha üst noktalara taşıyacaktır. Koyu tenliler için ise saten kumaştan yapılmış parıldayan modeller daha uygun olacaktır. Yine vücudunuzun kıvrımlarına güveniyorsanız sutyen, külot ve çoraptan oluşan, hatta daha transparan modeller tercihiniz olabilir. Güvenmiyorsanız da büstiyerli modeller daha hoşunuza gidebilir.

Vücudunuza Uygun Jartiyerler Bulmak

Jartiyerler vücudu sararak sizi daha seksi gösteren ürünlerdir. Bu sebeple içinde daha rahat hissettiğiniz ve ne çok bol ne çok dar ürünler seçmelisiniz. Bol olan ürünler bacağınıza tam oturmadığı için sarkma yapabilir ve kötü görünebilir. Dar olan ürünler ise bacağınız içinden taşma yapacağı için hoş durmayacaktır. Bir diğer hususta, aldığınız jartiyerin bacak boyunuza uygun olduğunda emin olmalısınız.

Ürün diz kapağınızın üstünde ama çok da fazla yukarı çıkmayan bir ürün olmalıdır. Aldığınız ürünün lastiklerinin de ayarlı olduğundan, standart boya sahip olmadığından emin olmalısınız. Bu sayede çekme ve germe yaparak özel gecenizde sizi rahatsız etmez. İçinde rahat olduğunuz bir ürünle kendinizi daha özgüvenli hissedersiniz.

Cezbedici Jartiyerler

Jartiyerlerin saten, ipek gibi farklı kumaşlardan yapılma türleri bulunmaktadır. Kumaş türlerinin yanında büstiyerli ve sutyenli modelleri de bulunmaktadır. Jartiyerleri set halinde alabileceğiniz gibi sevdiğiniz parçaları birleştirerek kendi setinizi de yapabilirsiniz. Bu modellerin külot ve sutyen parçaları üstüne işlenen çeşitli desenlerle bezenmektedir. Çorap kısımları ise genelde bacak kısımlarına yerleştirilmiş dantellerle süslenmektedir.

Dantelli modelleri seçmenin bu dezavantajı zamanla danteller, tutturulan kopçalardan dolayı zamanla yıpranabilmektedir.

En seksi jartiyer

modellerinin bazılarında jartiyer kısımları ayrı bir şekilde gelmektedir. Bu kısmı bir kemer gibi bağlayarak kullanırsınız. Eğer fazla kilolarınız varsa bu modeller sizi daha rahat hissettirebilir. Büstiyer veya külot üstünden bağlanan lastiklere sahip modeller ise daha cezbedici bir görünüme sahiptir.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir